Новата дива на Холивуд тврди дека и натаму е обична 28-годишна девојка

2 копии

Дваесет и осум годишната актерка Марго Роби ќе ја толкува улогата на куклата Барби во првиот игран филм за оваа најпозната кукла.Во едно интервју таа открила ...
| | веќе видена | слични

Производителот на најпопуларната кукла Барби , Мател , и филмското студио Ворнер Брос вчера информираа за соработката на снимањето на филмот , во кој  главната ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Австралиската актерка Марго Роби (28), ќе ја „оживее“ иконската кукла Барби во кино салите. Оваа улога претходно им била понудена и на Ејми Шумер и Ен Хатавеј, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Храброста на премиерите Зоран Заев и Алексис Ципрас реши долготраен проблем, кој ќе и овозможи на Македонија да се движи напред кон НАТО и Европската унија, ...
сите 561 | | | веќе видена

Викендов на барање на жителите, хеликоптер на АРМ достави храна и помош од „Црвен крст“, во селата Брест и Малино маало. Армијата е секогаш тука за своите ...
сите 92 | | | веќе видена

Демократите од Конгресот во САД ја одбија поканата на претседателот Доналд Трамп да учествуваат на работен ручек во Белата куќа да преговараат за блокадата на ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Новата дива на Холивуд тврди дека и натаму е обична 28-годишна девојка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: