Нова техника која ќе ве возбуди: Кинеска деветка, за заедничко сексуално задоволство!

Колку и да сме иновативни по прашање на сексот, некогаш просто остануваме без идеја и приморани сме да се вратиме на старите и досадни пози и техни во сексот. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Изјавите на претставниците на власта дека цензусот и не бил така битен за конечниот резултат на претстојниот референдум значат дека политичката борба ќе ...
сите 337 | | | веќе видена

Овен (21.03 – 20.04) Доколку се стремите кон бизнис напредок, ќе морате да бидете послушни и без прашања да ги усвојувате одлуките за авторитет декретите на ...
сите 50 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев на денешната средба со претседател на словенечкиот Државен збор на Дејан Жидан ги истакна исклучително високите пријателски односи со ...
сите 41 | | | веќе видена

Зоолошка градина Скопје за првпат после 26 години станува дом на слонови. Прва слоница жителка на Скопје Зоо, била слоницата Цица која во Скопје живеела од ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова техника која ќе ве возбуди: Кинеска деветка, за заедничко сексуално задоволство!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: