Нова песна од ДНК: Oдлично сработено видео кое совршено го надополнува моќниот текст


Момците од ДНК деновиве се актуелни со својот нов хит.Спотот за новата песна “Горе или доле” ги разбранува емоциите на фановите, а одлично сработеното видео ...
| | веќе видена | слични

Музичарите често ги користат своите платформи за да пренесат важни пораки, особено за проблеми кои можат да имаат фатални последици. Токму тоа го направија и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

„Горе или доле“ е насловот на новата песна на Панчо и Андреј или двоецот ДНК. Станува збор за моќна композиција, односно клупска и радио ’френдли’ тема со ...
| | веќе видена | слични

Најновата песна на двоецот ДНК со наслов „Горе или доле“ излезе пред неполни два дена и веќе е прва на трендинг. Станува збор за моќна композиција, односно ...
| | веќе видена | слични

Останато

Како ќе стигне власта до 2/ 3 мнозинство за законот со кој СЈО останува дел од организиран криминал? Ќе има ли нови пазарање во законодавниот дом или пак ќе ...
сите 162 | | | веќе видена

Штитење на криминалци и сокривање на криминалот е одлика единственo на ВМРО-ДПМНЕ. Единствениот криминален октопод е сместен во Будимпешта и е раководен од ...
сите 179 | | | веќе видена

Британското списание „The Sun“ пишува дека бракот на најдобриот тенисер на светот има проблеми. Англичаните во текот на Вимблдон го покажаа своето вистинско ...
сите 130 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова песна од ДНК: Oдлично сработено видео кое совршено го надополнува моќниот текст

Од:
До кого (е-маил):
Порака: