Нова мобилна апликација за возачите на Ford

5 копии
11 копии
2 копии

Во последниве години, присуството на производители на автомобили на мобилните конгреси се зголемува. Ги видовме на ЦЕС минатиот месец, ги гледаме на Светскиот ...
| | веќе видена | слични

Рангирањето на Скопје меѓу 5 најзагадени градови во светот , го вкучи алармот кај општествено одговорните компнаии. Со инвестициј од околу 100 илјади евра, ...
| | веќе видена | слични

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

Бегството на екс премиерот Никола Груевски ја заостри политичката реторика помеѓу власта и опозицијата. СДСМ прстот го впери кон лидерот на ВМРО-ДПМНЕ. Според ...
сите 227 | | | веќе видена

Како поранешниот премиер и актуелен почесен претседател на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски избегал од Македонија, како стигнал до Унгарија , дали е уште таму и дали ...
сите 271 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 377 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 54 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова мобилна апликација за возачите на Ford

Од:
До кого (е-маил):
Порака: