Нова љубовна врска: Стефан Живојиновиќ фатен со девојка – оваа српска пејачка ќе биде новата снаа на Брена? (фото)


Синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ неодамна заплива во музичките води и полека, но сигурно “гази“ на сцената. Неодамна медиумите го поврзуваа со српската ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот сараевски новинар и уредник Екрем Милиќ многу често со своите Фејсбук пријатели споделува интересни анегдоти и сеќавање во минатото.Познато е ...
| | веќе видена | слични

Откако пред два месеца ја објавил песната “Од вечер до утро“ Стефан Живојиновиќ не престанува да ја изненадува јавноста.Овој пат ветил вистинска забава за сите ...
| | веќе видена | слични

Лепа Брена во едно интервју проговори за најтешките моменти од својот живот, а еден од нив е и киднапирањето на нејзиниот син Стефан Живојиновиќ. Поминаа 19 ...
| | веќе видена | слични

Лепа Брена во интервју откри детали од својот приватен живот пред да стане позната. Таа откри детали за човекот кој и ја предвидел иднината. Имено, таа откри ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Големо невреме со дожд и силен ветер и грмежи во моментов има во скопско Лисиче и Аеродром. Невремето се приближува кон Центар и Карпош. Според УХМР истокот и ...
сите 117 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 73 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 86 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова љубовна врска: Стефан Живојиновиќ фатен со девојка – оваа српска пејачка ќе биде новата снаа на Брена? (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: