Нова книга поезија од Ана Дедова

Деновиве медиумите се преплавени со наводното неверство на Ана Севиќ и наводниот развод на Ана и Дарко Лазиќ. Сега нивните пријатели проговорија и открија дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ана и Бастијан Швајнштајгер денеска и утре ја слават својата годишнина од бракот, а од денеска се би можело да биде поинаку. Имено откако минатата година Ана ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Ана Севиќ на Инстаграм објави фотографија со својата ќеркичка Лорена и ги извести фановите дека нејзината љубимица полни 3 години. „Свету мој, нека ...
| | веќе видена | слични

Ана Филиповиќ (37), е мајката монструм која во 2005 година, заедно со своето тогашно момче, Малиша Јевтовиќ, ја силувала и пристуствувала на убиството на ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Не секогаш се потребни зборови за да ги покажете чувствата или ставот за нешто. Ако некој не ви се допаѓа или напротив, ви се допаѓа, ако лажете или пак ви е ...
сите 44 | | | веќе видена

Ураганот Марија, втората голема олуја која ги опустошила Карибите во период од еден месец, минал покрај островот Туркс и Каикос во петокот, а зад себе оставил ...
сите 252 | | | веќе видена

Рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров изјави во неделата дека САД нема да извршат воздушни удари врз Северна Кореја, бидејќи знаат дека Пјонгјанг ...
сите 83 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова книга поезија од Ана Дедова

Од:
До кого (е-маил):
Порака: