Нова книга поезија од Ана Дедова

Деновиве медиумите се преплавени со наводното неверство на Ана Севиќ и наводниот развод на Ана и Дарко Лазиќ. Сега нивните пријатели проговорија и открија дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ана и Бастијан Швајнштајгер денеска и утре ја слават својата годишнина од бракот, а од денеска се би можело да биде поинаку. Имено откако минатата година Ана ...
| | веќе видена | слични

Познатиот естраден брачен пар, пејачката Ана Севиќ и пејачот Дарко Лазиќ, го прославиле третиот роденден на својата ќеркичка Лорена. Тие за своето дете ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Ана Севиќ на Инстаграм објави фотографија со својата ќеркичка Лорена и ги извести фановите дека нејзината љубимица полни 3 години. „Свету мој, нека ...
| | веќе видена | слични

Останато

Најмалку 217 лица загинаа, а десетици се водат за исчезнати во катастрофалниот земјотрес што го погоди Мексико. Првично беше соопштено дека во земјотресот, кој ...
сите 190 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ не може да се помири со тоа што Владата предводена од СДСМ обезбедува повеќе пари за граѓаните, велат од владејачката партија. „Очигледно е дека ...
сите 136 | | | веќе видена

Владите што сакаат да им служат на своите граѓани се отворени. Тие не се кријат. Тие откриваат, размислуваат и создаваат со граѓаните. Треба да ги искористиме ...
сите 202 | | | веќе видена

Во подготовките за локалните избори кои претстојат следниот месец, кандидатот за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ за општина Кисела Вода, Јохан Тарчуловски заедно ...
сите 103 | | | веќе видена

 Човечкото тело е комплициран механизам кој е под влијание и на надворешни, и на внатрешни фактори. Многу психолози се согласни дека телото праќа сигнали кои ...
сите 38 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова книга поезија од Ана Дедова

Од:
До кого (е-маил):
Порака: