Нова интересна реклама на Sky за Серие А

Амброзини, Маури, Ето и Тоти се појавуваат во најновата реклама на Sky за новата сезона од Серие А. Погледнете ја најновата реклама на телевизијата Sky за претстојната сезона од Серие А. Во неа се појавуваат Масимо Амброзини од Милан, Стефано Маури од Лацио, Самуел Ето од Интер и Франческо Тоти од Рома. Навистина Италијанците знаат да направат добра реклама.
| | веќе видена | слични

Останато

Како последица на бегство, на екс-премиерот Никола Груевски ќе му се суди во отсуство за сите предмети покренати од СЈО. Поради пресудата во случајот „Тенк“ во ...
сите 186 | | | веќе видена

Лисиците врзани на рацете од медиумите ги сокри со документи. Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески на судењето за уривањето на „Космос“ со ...
сите 74 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Од иницијативата „Македонија бојкотира“ вечерва се упатија кон домот на поранешната министерка за култура, Елизабета Канчевска Милевска, но полицијата не им ...
сите 66 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска нагласи дека нема никакви разногласија помеѓу вработените во неговата Администрација. – Во Белата куќа работите ...
сите 89 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова интересна реклама на Sky за Серие А

Од:
До кого (е-маил):
Порака: