Нов убедлив пораз на младите кошаркарки

Четири млади македонски кошаркарски селекции имаат свои настапи, две однов на континенталните првенства, а две со контролни средби. На првенството за ...
| | веќе видена | слични

Четири млади македонски кошаркарски селекции денеска имаат свои настапи. На првенството за кошаркарки до 18 години што се одржува во Скопје, нашите јуниорки ...
| | веќе видена | слични

Македонската младинска кошаркарска селекција навистина лошо го стартуваше Европското првенство од Б дивизијата кое се одржува во Португалија, откако ова ...
| | веќе видена | слични

Останато

Правдоубиецот Зоран Заев се соочи со гневот и револтот на нашите граѓани. Затоа се крие и молчи. Фатен е на дело како договара судски одлуки и активности на ...
сите 350 | | | веќе видена

Зоран Заев е на чело на рекетарската банда која три години ја пустошеше македонската држава Зоран Заев го уништи правниот систем во државата. Тој од позицијата ...
сите 139 | | | веќе видена

Пациентката на инфективната клиника за која вчера беше објавено дека е заразена од коронавирус се чувствува добро и нема критични знаци, но е во излоација, ...
сите 561 | | | веќе видена

Снимките кои беа објавени во неделата од страна на пратеникот Антонио Милошоски а на кои се слушаше гласот на Зоран Заев ќе бидат дадени на форензика. Според ...
сите 120 | | | веќе видена

Рочиштето за предметот „Рекет“ е одложено. Не се појави најавениот сведок- поранешниот градоначалник на Општина Центар, бизнисменот Владимир Тодоровиќ. Со ...
сите 123 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев и претседателот на Движењето Беса потпишаа договор за заеднички настап на предвремените парламентарни избори, закажани за 12 април. ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нов убедлив пораз на младите кошаркарки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: