Нов неславен рекорд во Авганистан

5 копии

Тим од шест девојки пристигна од авганистанскиот град Херат во САД, поради учество на тридневно средношколско натпреварување кое што започна вчера во ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Нов неславен рекорд во Авганистан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: