НОВ ХИТ НА МОДНATA БЛОГЕРКA: Бикини со џиновски усни (ФОТО)


Јелена Карлеуша минатиот месец изненади многумина со својата кратка фризура, меѓутоа како што ја дал Бог, брзо и досадуваат нештата, па сега направи нова ...
| | веќе видена | слични

Дара Бубамара деновиве одмара на хрватското приморје, па на социјалните мрежи објави фотографија во бикини и ги израдува фановите. Имено пејачката се спреми за ...
| | веќе видена | слични

Мадона се врати на музичката сцена со албумот „Madame X“, кој ги подели не само критичарите туку и нејзините тврдокорни фанови, а покрај новите песни пристигна ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша се ишишала кратко кога почина нејзината мајка Дивна, а сегас повторно го промени имиџот. Имено пејачката на Инстаграм се пофали со нова ...
| | веќе видена | слични

Група граѓани денеска маршираа од Собранието во Скопје до Влада барајќи да сопре труењето на животни. Повод се последните случаи на труења во Охрид и Струга. ...
| | веќе видена | слични

Во период кога најактуелни се случувањата на Копа Америка, натпревари се играат и во Средна и Северна Америка, односно селекциите од овој дел од континентот се ...
| | веќе видена | слични

На интернет кружи фотографија од неколку топки кои на прв поглед изгледаат како да се сите различна боја. Сите кугли кои ги гледате се всушност иста боја, а ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ објави слики во бикини и повторно го сврте вниманието кон себе. Таа одмна ја отвори летната сезона, а сега се пофали ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Времето утре ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Попладне претежно во крајните планински региони ќе има услови за појава на краткотрајна нестабилност ...
сите 278 | | | веќе видена

Како Управата за семе и саден материјал би можела да блокира капитални инвестиции, да добие замерки од меѓународната заедница, или да не работи транспарентно, ...
сите 90 | | | веќе видена

Ако СЈО не продолжи да постои, корупцијата во државата ќе продолжи, изјави во интервју за Гласот на Америка претседателот на Асоцијацијата на обвинители во ...
сите 148 | | | веќе видена

Една трудница е пренесена во болница, а имало повеќе рушења на фасади од згради во Атина при земјотресот од 5.1 степени. Еден турист е полесно повреден кога ...
сите 194 | | | веќе видена

Министерството за правда го објави новиот Предлог-закон за Јавно обвинителство во кој, како што наведуваат во соопштение, се здружуваат постојните капацитети ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НОВ ХИТ НА МОДНATA БЛОГЕРКA: Бикини со џиновски усни (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: