„Обратно бикини“ било новиот хит за на плажа (галерија)

3 копии

Најновиот хит меѓу убавиците на Инстаграм е „обратно бикини",а штом ќе погледнете како изгледа и како им стои, се ќе ви биде јасно. Многу жени велат дека во ...
| | веќе видена | слични

Но, под “облека за на плажа” повеќе не спаѓаат само бикини и едноделен костим за капење, туку одењето на плажа стана еднакво модно возбудливо како и секое ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ако нема цензус, а на референдумот мнозинството граѓани се изјаснат „за“ Договорот со Грција и влез во ЕУ и НАТО, тоа ќе биде земено предвид и процедурата ќе ...
сите 79 | | | веќе видена

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 84 | | | веќе видена

Две лица добија лесни повреди во скопската населба Ченто, откако 30-тина куршуми биле испукани во нивниот автомобил од автоматска пушка “Калашников”. Куршумите ...
сите 213 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски покажува дека има проблем со подобра иднина и со перспективите што се отвораат пред граѓаните на Македонија. Мицкоски и раководството на ...
сите 181 | | | веќе видена

Поплавите се очекува да почнат утре, поради што граѓаните во потенцијално поплавените делови треба да ги напуштат нивните домови уште денеска Илјадници жители ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Обратно бикини“ било новиот хит за на плажа (галерија)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: