Со кого Нивес Целзиус се тркала гола во сено?

Откако одекна информацијата дека познатата хрватска старлета Нивес Целзиус се разведува од фудбалерот Дино Дрпиќ, реши да крене прашина со песната „Каранфил“, за која сними провокативен видеоспот. (Фото: pressonline.rs) Фотографиите од снимањето кои таа ги објави на својот профил на „Фејсбук“ ја разбудија фантазијата кај многу мажи на Балканов, а најинтересно е тоа што Нивес гола се тркалала со непознат маж во сено.
| | веќе видена | слични

Само што одекна веста во хрватските медиуми дека Нивес Целзиус се разведува, таа реши да „подигне прашина“ со новата песна „Каранфил“.За истата таа снима провокативен видео спот.Фотографиите кои ги објавила на својот Фејсбук, ја заскокоткаа фантазијата на припадниците на посилниот пол.Интересно е тоа што Нивес се „валка“ гола со непознат маж во сено.
| | веќе видена | слични

Нивес Целзијус решила да се разведе од сопругот, фудбалерот Дино Дрпиќ, па веднаш скокна во сено со друг маж. Таа на почетокот на оваа недела го снимала спотот за песната Каранфил во селото Стар Дуд близу Загреб, во кој се прпелка со сено со гол маж. „Сакавме да направиме слатка селска приказна“ изјавила Нивес. Пејачката во спотот е потполно гола, а атрактивните љубовни сцени ги снимала со загребскиот фитнес модел Филип Ратковиќ.
| | веќе видена | слични

Останато

Британската премиерка Тереза ​​Меј изјави дека обидите на некои пратеници да го одложат излегувањето на земјата од ЕУ, користејќи парламентарни процедури, не ...
сите 187 | | | веќе видена

Претпладне ќе има врнежи од дожд и снег и на пониските места, а ќе бидат пообилни во источните делови. Попладне облачноста делумно ќе се намали и врнежите ...
сите 184 | | | веќе видена

Грчкиот парламент денеска ја почна дебатата за Договорот од Преспа, со кој треба да се стави крај на 27-годишниот спор за името помеѓу Грција и Македонија и ...
сите 64 | | | веќе видена

Укината е забраната за сообраќај за тешки товарни возила на патниот правец Струга – граничен премин Ќафасан. Од ЈП Македонија пат информираат дека забраната е ...
сите 225 | | | веќе видена

Се очекува утре пред полноќ да се гласа Законот за ратификација на Договорот од Преспа во грчкиот Парламент. Седницата започна уште вчера, а по жестоката ...
сите 120 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 145 | | | веќе видена

Во Мала Преспа традиционално сите села фpлаат крcт во Преспанското Езеро. Ниту студенoто време ниту, пак, уште поcтудената вода не ги спречи повеќето верници ...
сите 202 | | | веќе видена

Секс скандалот меѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш никако не стивнува, но во меѓувреме не стивнуваат и новите имиња од српската сцена со кои што Оњен имал ...
сите 101 | | | веќе видена

Со четири молотови коктели ноќеска беше нападната куќата на пратеничката на владејачката Сириза, Теодора Цакри од Јаница. Предизвикана е значителна материјална ...
сите 89 | | | веќе видена

Лидерот на Нова Демократија Киријакос Мицотакис се откажа од барањето за гласање недоверба на владата на Ципрас. Партијата најавуваше дека на секој начин ќе се ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со кого Нивес Целзиус се тркала гола во сено?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: