Се разделија Ирина Шајк и Бредли Купер - дали Лејди Гага е причината?


 Наводно Бредли сака, како и секогаш така и сега, да го држи својот приватен живот во тајност, додека пак Ирина смета дека мора да има соопштение до јавноста ...
| | веќе видена | слични

Руските новинари масовно пишуваат за разводот на еден од најубавите парови во Холивуд, сепак наведуваат дека таа информација прв ја пласирал таблоидот "MTO", ...
| | веќе видена | слични

Ирина Кова (33) од Русија е дипломирана правничка и моментално живее во Лондон. Заради својот изглед Ирина има проблем да се вработи. Признала дека е свесна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бредли Купер и Ирина Шајк, наводно, повеќе не се заедно и одлучиле секој да продолжи по својот пат, е веста за која најмногу се зборува последниве денови . ...
| | веќе видена | слични

Од моментот на најемоивниот музички настап на годинешните Оскари, се шпекулира за разделбата на една од најубавите двојки на Холивуд - Ирина Шајк и Бредли ...
| | веќе видена | слични

Останато

Новите аудио разговори кои денеска беа објавени на „Јутуб“ на кои се слуша како глас кој наликува на бизнисменот Орце Камчев не се во доказите за ...
сите 683 | | | веќе видена

Полицијата уапсила десет лица утринава на повеќе локации во Ѓорче Петров, Арачиново, Грчец, Чаир, Визбегово, Бардовци, Студеничани и Центар, а дел од уапсените ...
сите 174 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 489 | | | веќе видена

Денес караванот „Обнова на Македонија“ се наоѓа во Дебар на отворени и директни средби и разговори со граѓаните на Дебар и жителите на околните села. Токму ...
сите 242 | | | веќе видена

Додека енергијата на Месечината во Овен се движи директно, се движиме во квадратот на Сонцето и Нептун, што ни дава сосема поинаква насока. Затоа и ...
сите 140 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев најави ревидирање на Законот за јазици во согласност со забелешките на Венецијанската комисија. „Законот за јазици ќе биде ревидиран, а ...
сите 99 | | | веќе видена

Во понеделникот вечерта во Париз, каде беше „испорачана“ Златната топка во 2019 година за Лео Меси, го сруши секој рекорд на публиката на социјалните медиуми. ...
сите 232 | | | веќе видена

„СДСМ и министерот за внатрешни Спасовски се вплеткаа во сопствената мрежа и лицемерие.Вчера министерот за внатрешни Оливер Спасовски изјави дека влегол во ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се разделија Ирина Шајк и Бредли Купер - дали Лејди Гага е причината?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: