Ништо нема да биде исто: Се подготвуваат радикални промени во Лигата на шампионите

2 копии

Лигата на шампионите може да биде предмет на големи промени со обзир на тоа дека клубовите работат на проширување на натпреварувањето. УЕФА се соочува со ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Фудбалерите кои ќе играат во плеј-офот од турнирот Лига на нациите, дале речиси 200 допинг теста, објави Европската фудбалска асоцијација (УЕФА) пред првиот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 149 | | | веќе видена

Иран денеска соопшти дека нема да им го пролонгира рокот по 8 јули на европските сили за спасување на нуклеарниот договор.Портпаролот на иранската Организација ...
сите 226 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 34 | | | веќе видена

Пејачот и композитор Димитар Андоновски, освои две награди за музика на 54. издание на македонскиот театарски фестивал „Војдан Чернодрински“ во Прилеп. Тој ...
сите 48 | | | веќе видена

За две години многу работи се променија во нашата земја. Од заробена држава станавме светол, блескав пример во регионот. Од уназадување повторно одиме напред. ...
сите 84 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ништо нема да биде исто: Се подготвуваат радикални промени во Лигата на шампионите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: