„Нирнбершка“ Саботажа


3 копии
2 копии

Професорката Гордана Силјановска-Давкова, кандидатка на ВМРО-ДПМНЕ за претседател на државата, во интервју за емисијата „ 360 Степени “ зборуваше за случаите ...
| | веќе видена | слични

Професорката Гордана Силјановска-Давкова, кандидатка на ВМРО-ДПМНЕ за претседател на државата, во интервју за емисијата „ 360 Степени “ зборуваше за новото име ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Гордана Силјановска Давкова која е кандидат на ВМРО-ДПМНЕ кој ќе ја трча претседателската трка, во интервју за емисијата „360 Степени“ зборуваше за мислењето ...
| | веќе видена | слични

Интересен и жесток разговор имаа новинарот Васко Попетресвки и претседателската кандидатка Гордана Силјановска во синоќешното интервју на „Алсат“ телевизија за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во новото издание на „360 Степени“ на ТВ Алсат (08.03.2019 г.): – интервју со Гордана Силјановска-Давкова, кандидатка на ВМРО-ДПМНЕ за претседател на државата. ...
| | веќе видена | слични

Кандидатката за претседателка од ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска во вечерашното интервју не се согласи со тезата дека во минатато не зборувала толку жестоко ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претставникот на Европскиот парламент за Брегзит, Ги Верхофштат изјави дека сме сведоци на „момент за вистински револт“ поради Брегзит во Велика Британија, ...
сите 287 | | | веќе видена

Вчерашното соопштение на Министерството за правда во кое беше наведено дека законот за јавно обвинителство со кое се одредува идниот статус на Специјалното ...
сите 111 | | | веќе видена

Ниски температури и снег има во Далмација. На врвот на Брач на Видова гора наврна снег, а температурите паднаа за 15 степени во однос на температурите за ...
сите 205 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ денеска изјави дека власта нема да исполни ниедно барање на опозицијата и ги повика граѓаните да не ги ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Нирнбершка“ Саботажа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: