(ВИДЕО) 360 Степени: Дебата по првостепената пресуда за настаните од 27 април


3 копии

Натали Петровска од коалицијата „Сите за правично судење“ во дебата во емисијата „ 360 Степени “ на Алсат зборуваше за првостепената пресуда за настаните од 27 ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот министер и пратеник, Насер Зибери, во дебата во емисијата „ 360 Степени “ на Алсат зборуваше за првостепената пресуда за настаните од 27 април 2017 ...
| | веќе видена | слични

Насер Зибери, поранешен министер и пратеник, во дебата во емисијата „ 360 Степени “ на Алсат зборуваше за првостепената пресуда за настаните од 27 април 2017 ...
| | веќе видена | слични

Адвокатката Сузана Јошевска-Анастасовска во дебата во емисијата „ 360 Степени “ на Алсат зборуваше за првостепената пресуда за настаните од 27 април 2017 год. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 355 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

Еве ги резултатите од вчерашните натпревари во Бизнис Лигата на Македонија. ЕВН со убедлива игра до победа над Пекабеско Пекабеско 1-9(0-5) ЕВН Пекабеско: ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) 360 Степени: Дебата по првостепената пресуда за настаните од 27 април

Од:
До кого (е-маил):
Порака: