Николоски: Битола ќе препознае дека Гордана Силјановска Давкова нуди концепт за правда кој што и е потребен на Македонија


3 копии

Се надеваме дека во Битола ќе имаме повторно победа и дека ќе имаме голем успех, се надеваме дека Битола ќе препознае дека Гордана нуди концепт за правда на ...
| | веќе видена | слични

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски денеска беше во посета на Битола и околните села, на средби со граѓаните со кои разговараше за актуелните ...
| | веќе видена | слични

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николовски, во доказната постапка за навреда и клевета против Вице Заев, изјави дека ги прочитал на порталите Курир, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Бизнисменот и брат на премиерот Зоран Заев, Вице Заев не се појави во судот денеска, но неговиот адвокат констатираше дека со клеветата од потпретседателот на ...
| | веќе видена | слични

- Врз основа на сите позитивни законски во Македонија, членот 16 од Уставот, Законот за граѓанска одговорност и клевета, како и Европската конвенција за ...
| | веќе видена | слични

Денес во основниот суд Скопје 2 се оддржа рочиште на кои беа изнесени завршните зборови во предметот во кој братот на премиерот Зоран Заев, Вице Заев го тужи ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Собранието утре во рамки на 103. седница треба да ги гласа предлозите за разрешување на членови на Владата и за избор на нови министри. Пратениците ќе гласаат ...
сите 266 | | | веќе видена

Државата е во опасност кога со нејзиниот буџет директно управува аболиран криминалец како Зоран Заев, велат од опозициската ВМРО-ДПМНЕ преку соопштение.„На ...
сите 232 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 71 | | | веќе видена

Секојдневно се демантирани лажните вести на Антонијо Милошоски, најнеуспешниот министер за надворешни работи. Официјалниот демант од Амбасадата на Шпанија е ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Николоски: Битола ќе препознае дека Гордана Силјановска Давкова нуди концепт за правда кој што и е потребен на Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: