Никол Кидман за првпат во животот си зеде кученце

2 копии

Холивудската актерка Никол Кидман неколкупати во текот на нејзината кариера истакна дека никогаш не била на пластичен хирург, но има се повеќе луѓе кои не ѝ ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американската актерка Никол Кидман (52) се појави на церемонијата на доделувањето на наградите Таормина Арте на Сицилија.Актерката имаше затегнато лице без ...
| | веќе видена | слични

Сите кои присуствуваа на модната ревија на Армани на Париската модна недела добија специјален бонус. Никол Кидман собра двa света од својот живот, кога седна ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пратеникот Артан Груби во име на ДУИ побара наследникот на Катица Јанева како шеф на Специјалното јавно обвинителство да биде веднаш одбран од Советот на јавни ...
сите 163 | | | веќе видена

Обвинителката Вилма Русковска не знае каде е специјалната обвинителка Катица Јанева, која минатата недела поднесе неотповиклива оставка, а неколку часа подоцна ...
сите 371 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска изјави дека неговата задача, во рамки на надлежностие што ги има, е да ја намали поларизацијата во општеството. Порача ...
сите 141 | | | веќе видена

Со неизвесност и големи непознаници за ставот на пратениците од различните опции, Предлог законот за јавно обвинителство неделава влегува во Собранието. ...
сите 81 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Никол Кидман за првпат во животот си зеде кученце

Од:
До кого (е-маил):
Порака: