Љубовната приказна на Брена и Боба


2 копии

Познато е дека Лепа Брена веќе со години заедно со семејството живее во семејниот дом во луксузниот дел на Белград. Фолк ѕвездата вчера се врати од одморот на ...
| | веќе видена | слични

Пред да ја освои цела Југославија со своите песни и да стане Лепа Брена, Фахрета Јахиќ работела како бебиситерка во едно белградско семејство. Доста години ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Лепа Брена која во моментов се одмара на Бора Бора конечно се огласи во јавноста и ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш притоа ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Лепа Брена овие денови е на одмор на луксузната дестинација Бора Бора заедно со семејството. Оттаму пејачката редовно ги почестува фановите со ...
| | веќе видена | слични

Помладиот син на балканската ѕвезда Лепа Брена, Виктор Живоиновиќ, веќе подолг период се бори со вишокот килограми, а сега конечно вели дека може да се пофали ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Помладиот сина на Лепа Брена, Виктор Живоиновиќ пред две години реши да ослабне. Ја смени исхраната, почна да тренира, а сега се видливи и резултатите кои се ...
| | веќе видена | слични

Познатата пејачка Лепа Брена во нејзин стил одлучи да им порача јасна и моќна порака на сите мажи кои ги изневеруваат своите жени со помлади девојки. -Порака ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 174 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 286 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Љубовната приказна на Брена и Боба

Од:
До кого (е-маил):
Порака: