Никаде го немало 72 дена, па се појавил на тренинг како ништо да не било!?

Сите знаеме понекогаш да задоцниме, но приказната која ни доаѓа од Англија со Сенегалецот, Папи Џилобоџи ги надминува сите границите, тој задоцнил – 72 дена!? ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бегалец но и пратеник со добра плата е во моментов Никола Груевски. Иако полицијата го бара со потерница, поради изречената казна од две години, тој се уште го ...
сите 217 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски. ВМРО-ДПМНЕ беше вчера под ...
сите 140 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 101 | | | веќе видена

– Политичкиот прогон во Република Македонија од ден за ден завзема се поголеми размери. Полициската хајка која се одвиваше во текот на вчерашната вечер ...
сите 80 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Никаде го немало 72 дена, па се појавил на тренинг како ништо да не било!?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: