Доцнел на првиот тренинг 72 дена

Сите знаеме понекогаш да задоцниме, но приказната која ни доаѓа од Англија со Сенегалецот, Папи Џилобоџи ги надминува сите границите, тој задоцнил – 72 дена!? ...
| | веќе видена | слични

Останато

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 67 | | | веќе видена

Италијанската филмска дива Клаудија Кардинале и оскаровецот Роџер Дикинс, попладнево пристигнаа во Македонија. Тие се специјални гости на Интернационалниот ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Доцнел на првиот тренинг 72 дена

Од:
До кого (е-маил):
Порака: