Ниедна љубов не е толку вечна за да ја истетовирате на раката - но што ќе кажете за овој нов тренд?

Потребата да се пофалиме со новата љубов, доаѓа уште од минатото. Дали се сеќавате на оние девојки кои носеа ланче со името или иницијалите на својот избраник? ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Дали се сеќавате на кујнските садови на вашите баби? Ние дома до пред некоја година имавме неколку такви исчукани метални чинии и сметавме дека повеќе не се за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 404 | | | веќе видена

Европските медиуми ја пренесуваат информацијата на “Дејли Телеграф“ утрово дека британската премиерка, Тереза Меј, ја разгледува можноста за измени на ...
сите 402 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 377 | | | веќе видена

Најмалку 40 повредени од кои 25 полицајци, еден фоторепортер и еден снимател, приведени 12, од кои уапсени седум лица, солзавец и сериозни инциденти, учество ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ниедна љубов не е толку вечна за да ја истетовирате на раката - но што ќе кажете за овој нов тренд?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: