Незапаметена трагедија во Србија: 12-годишно дете се самоуби, а покрај него имало писмо за родителите

2 копии

Незапаметена трагедија во Србија, момче се уби со пиштолот на татка си, а до себе остави писмо за збогум. 12-годишниот Н.М. извршил вчера самоубиство, пукајќи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Никола Марковиќ кој во понеделникот вечер се самоуби пукајќи си во глава со пиштол на таткому кој го украл обивајќи ја фиоката каде таткото заклучен го чувал, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

12-годишното момче Н. М. кое се самоуби во Србија, пукајќи си во глава со пиштокот од татко му, оставило проштално писмо во кое ја објаснило причината за ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Дванаесетгодишно момче од едно село на југот на Србија изврши самоубиство со пиштолот на татка си. Покрај неговото безживотно тело е пронајдено писмо кое тој ...
| | веќе видена | слични

Дванаесетгодишник со пиштолот на неговиот татко си пукал во уста бидејќи на полугодието имал слаби оценки во училиште, пренесува „ Курир.рс “. Покрај неговото ...
| | веќе видена | слични

Дванаесетгодишниот Никола Марковиќ, ученик на шесто одделение, во себеси пукаше со пиштолот на неговиот татко, затоа што на полугодие имал послаб успех на ...
| | веќе видена | слични

12- годишно момче од јуот на Србија, вчера изврши самоубиство, пукајќи си во уста со пиштолот на неговиот татко.н До неговото тело е пронајдено проштално ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 316 | | | веќе видена

Американскиот државен секретар Мајк Помпео денеска патува во Ријад каде со саудиските власти ќе разговара за нападот врз нафтените постројки на Саудиска ...
сите 253 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Незапаметена трагедија во Србија: 12-годишно дете се самоуби, а покрај него имало писмо за родителите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: