„Сите сакаат пејачи и пејачки да бидат“: Тарабунов не може да ја слуша и гледа оваа македонска песна и спот (видео)


Популарниот „јутјубер“ Џи- пи, по кој лудуваат тинејџерките, а неодамна заедно со својот другар „Стефонатор“ издадоа книга насловена „Нашиот пат“, сега реши да ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Невестата се подготвуваше да го фрли бидермаерот, но на изненадување на оние кои го чекаа фрлањето, таа одеднаш се сврте и направи нешто неочекувано. За овој ...
| | веќе видена | слични

Во регионалните музички шоуа како што се „Ѕвездите на Гранд“, „Никогаш не е доцна“, „Пинкови ѕвезди“, „Неки нови клинци“ имаме прилика да гледаме разни ...
| | веќе видена | слични

Циркуски питон го задави дресерот на змии додека тој изведуваше точка змијата на сцена на циркуска претстава. Точно не е познато каде се случувала претставата ...
| | веќе видена | слични

Познато е дека скопскиот градоначалник Петре Шилегов е љубител на електротротинети. Тој неодамна се пофали дека со помош на електротротинетот во еден ден ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На 64 натпревар за песна на Евровизија , што ќе се одржи во Тел Авив , Израел , Македонија не се споменува меѓу фаворитите на кладилниците. Русија ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Турската серија „Ќерките на Фазилет“ е една од поновите драми, а премиерното прикажување во Турција беше во месец март 2017 година. Необичната приказна и желба ...
| | веќе видена | слични

Жељко Самарџиќ своевремено го имаше големиот хит „Грлица“, песна со која стана познат и популарен, а во видеото за неа соработуваше со Сандра Мељениченко. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Собраниската Комисија за деловнички и мандатно-имунитетни прашања в четврток треба да расправа за одземање на мандатот на пратеникот Никола Груевски. Седницата ...
сите 397 | | | веќе видена

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 277 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 226 | | | веќе видена

Завршува слободното формирање на цените на горивата. Од понеделник ќе стапи на сила нова методологија. Од регулаторната комисија велат дека на трговците ќе им ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Сите сакаат пејачи и пејачки да бидат“: Тарабунов не може да ја слуша и гледа оваа македонска песна и спот (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: