Несреќа ги следи сите поврзани со убиството: Почина и последниот сведок за смртта на Јелена


Сите сведоци кои знаеја нешто за убиството на пејачката на Гранд, јелена Крсмановиќ Марјановиќ, се мртви. Како што пишува српскиот Курир, сведоците на ...
| | веќе видена | слични

Изминатата емисија од вториот круг во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ беше доста тензично и Неговиот татко Ибро кој беше негова поддршка, но овој ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кандидатката чиј ментор е Јелена Карлеуша, Драгана Сремац, доживеа тотално фијаско во музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“. Јелена се држеше за глава ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот претставник Стефан Величковски, синоќа воодушеви за време на изведбата во „Ѕвездите на Гранд“ и успеа да ги добие сите симпатии, но и гласови од ...
| | веќе видена | слични

Босанскиот фудбалер заводник Огнен Врањеш, познат по порно аферата со пејачката Јелена Карлеуша очигледно не мирен кога е во прашање заведувањето на девојки на ...
| | веќе видена | слични

Кандидатот на Јелена Карлеуша, Драгана Сремац, доживеа тотално фијаско во музичкиот натпревар Ѕвездите на Гранд. Дека се потрудила максимално, виделе сите ...
| | веќе видена | слични

Неодамна Јелена Карлеуша изјави во јавност дека ништо поврзано со секс скандалот нема да ја направи депримирана, без разлика што и да се зборува во медиумите а ...
| | веќе видена | слични

Неодамна  Врањеш и подели комплимент на една непозната девојка на Инстаграм , но најверојатно неочекувано доби жесток одговор. Фудбалерот воодушевен од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Дарко Јаневски Додека се палите како „хепо коцки“ на „бомбите“ што Фатиме Гучи и Бубе ги пуштаат во судница за „Монструм“, некако заборавате дека оние за кои ...
сите 625 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 389 | | | веќе видена

Македонија чекаше и не дочека Турција да ја победи Финска, што ќе значеше пласман на нашите одбојкари во осминафиналето од Европското првенство. Турција загуби ...
сите 343 | | | веќе видена

Катица Јанева која до неодамна беше на чело на институцијата која требаше да гони функционери за висока корупција останува во Шутка. Ова станува јасно од ...
сите 178 | | | веќе видена

Жените родени во овој знак можат да заведат кој и да посакаат, додека мажите важат за најснаодливи во кревет. Се разбира, станува збор за Биковите, кои општо ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Несреќа ги следи сите поврзани со убиството: Почина и последниот сведок за смртта на Јелена

Од:
До кого (е-маил):
Порака: