Таксистот качи пијана девојка, а таа му скокна во...


5 копии

Таксист ја возеше оваа пијана девојка до дома кога таа наместо да му плати со пари реши да му плати на малку поинаков начин, па му седна во скутот.Таксист ја возеше оваа пијана девојка до дома кога таа наместо да му плати со пари реши да му плати на малку поинаков начин, па му седна во скутот.Еве што направи тој!
| | веќе видена | слични

Девојка во алкохолизирана состојба влегла во такси... Таксистот почнал да ја насмева и таа му рече дека е сладок. Потоа се префрли на предното седиште и му рече дека сака да разговара со него за некои мноогу важни нешта. Потоа му седна во скут и повеќе не мораше да се грижи дали ќе го плати таксито, погледнете го видеото:
| | веќе видена | слични

Останато

За време на говорот на францускиот претседател на лидерскиот политички самит по повод 100-годишнината од завршувањето на Првата светска војна, во серијата ...
сите 90 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

По протестите пред домовите на Арнаудов, Мукоски и Василевски, „Македонија-блокира“ предводена од Јанко Бачев и Филип Петровски денес ќе протестираат пред ...
сите 61 | | | веќе видена

Со состојбата во Република Македонија е загрижувачка. Имаме политичко уназадување, правен хаос, девастирана и упропастена економија, здравствен систем кој не ...
сите 67 | | | веќе видена

Демант на објавена информација, барање за извинување и на крај тужба… Ова е процедурата за реагирање на објавена информација доколку сметате дека таа не е ...
сите 45 | | | веќе видена

Адвокатот на притворениот ексминистер за транспорт Миле Јанакиески ја оспори во негово име службената белешка од УБК, со која се тврди дека ќе бега и тој како ...
сите 37 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Таксистот качи пијана девојка, а таа му скокна во...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: