(ВИДЕО+ФОТО) Плејбој зајачица најдена мртва во својот стан: Камерите откриваат морничав детал!


5 копии

Моделот Кристина Карлин Крафт била убиена во нејзиниот стан во близина на Филаделфија, а полицијата се обидува да го реши случајот. Во средата, полицијата го ...
| | веќе видена | слични

Познатата манекенка Кристина Карлин Крафт, била пронајдена мртва во својот стан во Филаделфија пред неколку дена. Убиецот ја задавил, но безбедносните камери ...
| | веќе видена | слични

Полицијата го пронашла телото на поранешниот модел на Playboy, 36-годишната Кристина Крафт, во стан во предградието на Ардмор, во американската држава ...
| | веќе видена | слични

Убавицата која позираше за „Викторија сикрет“, но и „Плејбој“ е пронајдена задавена. Кристина Карлон- Крафт е пронајдена мртва во својот стан во Ардмор, во ...
| | веќе видена | слични

Поранешната зајачица на Плејбој и манекенка, Кристина Крафт, е убиена во Пенсилванија, соопшти полицијата во САД која го пронашла телото на 36-годишната ...
| | веќе видена | слични

Останато

Основното јавно обвинителство по допрен глас од соседите ќе го истражува случајот со семејството кое живее во станот во скопската населба Аеродром кое живее ...
сите 187 | | | веќе видена

Со сведочењето на Сашо Тасевски вечерва во 23 часот заврши целодневното рочиште за настаните во Собранието за 27 април минатата година. Судијката Добрила ...
сите 211 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден во 14:00 часот во Куманово на бул.„Октомвриска Револуција“ во близина на крстосницата со ул.„Пионерска“, се случила сообраќајна ...
сите 218 | | | веќе видена

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев оствари средба со претставници и припадници на заедниците на Бошњаци и Горани во Македонија и ...
сите 171 | | | веќе видена

Шампионот Јувентус утре гостува кај Фросиноне, а во пресрет на мечот италијанските медиуми пресметаа дека Кристијано Роналдо сам има поголема плата од целиот ...
сите 236 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 91 | | | веќе видена

Шведскиот првак Кристијанштад е првиот противник на Вардар во групата А од Лигата на шампионите, кој сезонава ќе се појави во СЦ „Јане Сандански", попладнево ...
сите 92 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО+ФОТО) Плејбој зајачица најдена мртва во својот стан: Камерите откриваат морничав детал!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: