Нема промени во цените за сместување во скопските хотели во пресрет на Супер купот


2 копии

Нема промени во цените за сместување во скопските хотели во пресрет на Супер купот. Ниту реакциите на јавноста не ги пишманат хотелиерите па така две ноќевања ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Не ги зголемувајте цените, тоа би било погубно за Скопје, апелираше скопскиот градоначалник Коце Трајановски до сопствениците на угостителските објекти. Ние ...
| | веќе видена | слични

Супер Скопје: Градоначалникот Коце Трајановски вети „жешко и интересно лето“ со многу настани. Идејата е да се зголеми понудата на забава во летниот период во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јас ќе ја поднесам кандидатурата во партијата и таму треба да одлучиме како понатаму, истакна во денешното гостување на Телевизија Алфа градоначалникот на ...
| | веќе видена | слични

-Најпрво да гледаме да се распишат изборите. Да гледаме дека навреме ќе бидат распишани локални избори. Потоа во партијата има процедура, како во сите, така и ...
| | веќе видена | слични

-Забавата ќе се случува пет викенди ако се земе предвид и Пиволендот, една од локациите е кејот втората е старата скопска чаршија, третата е улица Македонија, ...
| | веќе видена | слични

Во пресрет на Супер купот скопските хотели ги качија цените за 10 пати повеќе, нереално високи суми за ноќевање и кај приватното сместување. За нешто помалку ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Нема промени во цените за сместување во скопските хотели во пресрет на Супер купот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: