Мистеријата решена, Фабио Коентрао се огласи на Твитер и му покажа на АС што прави (ФОТО)


Фабио Коентрао одговори на провокацијата од мадридскиот весник АС, тој на Твитер откри дека тренира со Реал Мадрид под будното око на фитнес тренерот Шпанија ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо со големи букви го запиша своето име во историјата на Реал Мадрид во изминативе девет сезони, а во ситуација кога неговото заминување ...
| | веќе видена | слични

Кристиано Роналдо ова лето го напушти Реал Мадрид и направи сензационален трансфер во Јувентус. Со заминувањето на најдобриот играч во екипата на „кралевите“ ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии

Жан Мишел Ола открива дека пред три недели неговиот колега Флорентино Перез го известил дека Реал не сака да го врати Маријано Диаз, но откако Лион се ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид вчера на големо изненадување реши да ја активира клаузулата и да го врати во своите редови напаѓачот на Лион, Маријано Дијаз. Маријано Дијаз беше ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Францускиот претседател Емануел Макрон преку видео порака им се обрати на македонските граѓани во пресрет на референдумот. Во неа тој вели дека договорот со ...
сите 68 | | | веќе видена

Една недела пред референдумот, директорот на УБК Горан Николовски во отвореното Студио 1 вели дека не постои директна закана врз безбедноста на Р. Македонија.- ...
сите 108 | | | веќе видена

„Отсекогаш сум се залагал за решение кое нема да задира во идендитетот , националните интереси и уставни промени. Прашањето за името и индентитетот е постаро и ...
сите 76 | | | веќе видена

Шефот на пратеничката група на Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК) Авдулах Хоти смета дека дијалогот со Србија можат да го водат единствено претставителни и ...
сите 159 | | | веќе видена

Управата за заштита на културно наследство (УЗКН) ќе побара црквата „Света Богородица“ во кумановското село Матејче да биде прогласена за културно наследство ...
сите 50 | | | веќе видена

Во Македонија за неколку дена пристигнуваат две слоници. Војо Иванов зоо неговател вели дека станува збор за две слоници, едната има 40, другата 50 години, ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мистеријата решена, Фабио Коентрао се огласи на Твитер и му покажа на АС што прави (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: