Ова го нема ни на филм- љубовница дошла вооружена на свадба и го киднпирала младоженецот


2 копии

Несекојдневна сцена се одгирала во вторникот на една свадба во Индија, кога поранешната девојка влетала со пиштол меѓу сватовите и го киднапирала младоженецот, ...
| | веќе видена | слични

Бесната жена била во придружба на двајца млади мажи кога во вторникот попладне упаднала на свадбата, извадила револвер и гласно порачала пред присутните: – ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Неименувана Индијка од покраината Утар Предеш го киднапирала своето поранешно момче откако му се заканила со пиштол и тоа ни помалку, ни повеќе, туку од ...
| | веќе видена | слични

Нескојдневна сцена се случила во вторник вечер, кога на свадба со пиштол влегла бившата девојка на младоженецот и го киднапирала пред да го каже судбоноцното ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Не секогаш се потребни зборови за да ги покажете чувствата или ставот за нешто. Ако некој не ви се допаѓа или напротив, ви се допаѓа, ако лажете или пак ви е ...
сите 44 | | | веќе видена

Брана во Порторико може да пукне и да загрози над 70.000 жители во два соседни града. Властите се обидуваат да ги мобилизираат сите ресурси. Ова се случува ...
сите 252 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, придружуван од министерот за надворешни работи Никола Димитров се сретна со Фам Бин Мин, заменик премиерот на Социјалистичка Република ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова го нема ни на филм- љубовница дошла вооружена на свадба и го киднпирала младоженецот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: