МЕТЕО АНАЛИЗА НА ПОПОСКИ ЗА СЕПТЕМВРИ: ЛЕТОТО ЌЕ ПРОДОЛЖИ

4 копии

До самиот крај на оваа недела времето во државава ќе биде сончево и топло со мала до умерена, повремено локално и позначителна облачност кога ќе има услови за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Tопли летни денови ќе има и во текот на овој месец што значи дека граѓаните ќе може да поминат време на плажа. Ова е според прогнозата на метеорологот Славчо ...
| | веќе видена | слични

И понатаму временската состојба неповолно ќе влијае врз граѓаните па така и натаму кај дел од граѓаните можна е појава на главоболка, тежина на главата и на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Во текот на следниот период полека но сигурно есента кај нас ќе започне да ја покажува својата сила и тоа особено гледано по минималните ноќни и рано утрински ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во текот на следниот период температурите на воздухот ќе бележат тенденција на опаѓање, позначителен пад ќе бележат минималните ноќни температури на воздухот ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 269 | | | веќе видена

Претседателот на Франција, Емануел Макрон изјави синоќа дека Франција и САД би требало меѓусебно да се почитуваат, како што им доликува на едни долгогодишни ...
сите 244 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски вечерва во Гостивар, коментирајќи ги последните случувања во државата, оцени дека Владата не ја води државата ...
сите 283 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 127 | | | веќе видена

Постои ли белоруска врска во бегството на Груевски, повеќе унгарски медиуми пренесуваат изјава на добро информиран дипломат кој тврди дека според дипломатските ...
сите 192 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МЕТЕО АНАЛИЗА НА ПОПОСКИ ЗА СЕПТЕМВРИ: ЛЕТОТО ЌЕ ПРОДОЛЖИ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: