Ќе и позавидат и Роналдо и Меси - келнерка со своите потези гостите ги остава без здив

2 копии

Келнерка од Моане,Шпанија стана вистинска ѕвезда во цела Европа откако на друштвените мрежи се прошири снимката од нејзиниот „супер“ удар во шолјата за кафе. Келнерка од Моане,Шпанија стана вистинска ѕвезда во цела Европа откако на друштвените мрежи се прошири снимката од нејзиниот „супер“ удар во шолјата за кафе.„Па таа е подобра од Меси и Роналдо“ - гласи еден од бројните коментари кои илјадници луѓе ги оставија под видеото на Јутјуб.Келнерката на видеото се обидува инстинктивно и брзо да спречи кршење на шолја за кафе. Во тоа не само што успева, туку со хируршка прецизност ја лансира во мијалникот полн со вода. Случајно, се разбира.Нејзиниот брилијантен потег во помалку од 24 часа го виделе речиси 300.000 луѓе. Погледнете како изгледало:
| | веќе видена | слични

Светлана Цеца Ражнатовиќ е една од малкуте познати личности кои не го отографираат секој чекор и не се постојано активни на друштвените мрежи. Понекогаш со денови, а и со месеци не објавува ништо на социјалните мрежи. Така беше и овој пат. Таа на својот Инстаграм профил објави сели по долго време. Совршено нашминкана и видно расположена. Во опис на фотограијата напишала: „Мора малку и да се работи“, што го оправдува нејзиното отсуство. Погледнете како изгледа:
| | веќе видена | слични

Од јавен тоалет кој бил напуштен 30 години, Лори направила неверојатен дом! Никој не го забележувал овој простор кој се наоѓал на супер локација во самиот центар на Лондон. Инаку, тоалетот е изграден во 1929 година, а во него имало само купишта руинирани работи. Лори долго размислувала што да направи од овој простор. На почетокот сакала да го претвори во театар, но на крајот сепак решила тоа да стане дом. Куќата е голема околу 50 м2, но има се што е потребно за удобен живот. Прекрасна кујна, бања, дневна соба со спален дел. Станот се наоѓа во подземје, но од плафонот е просветлен на одличен и паметен начин. Дали ви се допаѓа. Подобро од плочки на скалите: Ова можете и самите да го направите (видео)
| | веќе видена | слични

Останато

Две недели по распишувањето на претседателските избори, а во исчекување на кандидатот со кој ќе влезе во изборна трка владејачкото мнозинство, „Макфакс“ ...
сите 212 | | | веќе видена

Наглата промена на времето, односно брзиот продор на многу студената воздушна маса која се спушта од Русија од утрешната ноќ како и во сабота ќе услови ...
сите 204 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче, најави дека ќе им се исплатата дополнителни финансиски средства на медицинските лица кои останале повеќе од редовното ...
сите 197 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена

Дали сте подготвени да платите повеќе за одмор без пластика? Заслужено да уживате, а притоа да придонесувате против загадувањето на животната средина. Тоа е ...
сите 91 | | | веќе видена

Коалиција од 16 американски сојузни држави, предводени од Калифорнија, ја тужи администрацијата на претседателот Доналд Трамп поради неговата одлука за ...
сите 104 | | | веќе видена

Сите одговорни за несреќата кај Ласкарци треба да излезат пред судот на правдата, порачаа денеска од Алијанса за Албанците. Пратеникот на оваа партија Сурија ...
сите 170 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ќе и позавидат и Роналдо и Меси - келнерка со своите потези гостите ги остава без здив

Од:
До кого (е-маил):
Порака: