Баба почна да се соблекува на сцена и сите превртуваа очи, но...


На овогодинешното „Британија има талент" досега видовме многу впечатливи настани. Таа излезе на сцената, се претстави и почна да се соблекува. Сите превртуваа со очите, гледаа во неверување и не очекуваа ништо добро во тој настап. Но, потоа бабата запеа и ги шокираше сите присутни. Погледнете го нејзиниот настап, сигурно ќе ве воодушеви.
| | веќе видена | слични
3 копии

Секогаш е добредојдена помош, но однапред треба да се пресметаат и предвидат ситуациите според, просторот и можностите. Но оваа бабичка толку била желна да помогне што го заборавила моментот, дека одкако ќе ја монтираат веш машината во тој вграден плакар, можноста за таа да излезе од тој тесен простор е многу мала. Погледнете ...
| | веќе видена | слични

68-годишна жена го воодушеви жирито на талент-шоуто „Британија има талент“. Кога излезе на сцената, бабата ја пушти косата, се расоблече и потоа почна да ја пее песната Highway to Hell од хеви-метал-бендот „Ејси-диси“.
| | веќе видена | слични

Останато

Павле Богоевски веќе нема кредибилитет да ги претставува граѓаните во Собранието на Република Македонија и заради тоа мора да си поднесе неотповиклива оставка, ...
сите 322 | | | веќе видена

 ЕБУ се огласи официјално и прогласи дека имало грешка во гласањето од страна на Белорусија. Грешка која Македонија ја направи победник од жири и официјално ...
сите 405 | | | веќе видена

По неколку дена од финалето, евровизиската „Proud“ веќе доби повеќе од милион прегледи на „Јутуб“, а веќе неколку дена е во „трендинг“ на „Јутуб“. Имено ...
сите 286 | | | веќе видена

Именувањето на Еролд Муслиу за директор на Агенцијата за разузнавање се смета за силна „шлаканица” од страна на претседателот Стево Пендаровски за ДУИ, велат ...
сите 262 | | | веќе видена

Неколку европски лидери се обидуваа да ја убедат германската канцеларка Ангела Меркел, на самитот во Романија на 9 мај, да ја прифати позицијата претседател на ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Баба почна да се соблекува на сцена и сите превртуваа очи, но...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: