Наташа Беквалац преплашена: Сопругот кој ја тепаше добил дозвола за оружје

Српската пејачка Наташа Беквалац пред неколку дена беше претепана од нејзиниот сопруг, Лука Лазукиќ. Како што пишува српски „Блиц“, таа е преплашена бидејќи ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Како што дознава Ало, првата сериозна караница меѓу поп ѕвездата Наташа Беквалац и нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ се случила кога се дознало дека тој долгува ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Наташа Беквалац викендов беше брутално претепана од сопругот Лука Лазикиќ, кој доби забрана за приоѓање на пејачката. Кога новинарите ја посетиле ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Наташа Беквалац која овој викенд преживеа вистинска драма во својот живот само еден месец откако се породи денеска се соочува со нов шок. Имено ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На Лука Лазукиќ, кој меѓу петокот и сабота ја претепа својата сопруга, српската пејачка Наташа Беквалац, продолжена му е мерката за забрана за приоѓање на еден ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Сорпугот на Наташа Беквалац, некогашниот спортист и ИТ ескперт Лука Лазукиќ, пуштен е да се брани од слобода бидејќи обвинителстово не му одредило мерка за ...
| | веќе видена | слични

Откако физички ја малтретирал Наташа Беквалац, Лука Лазукиќ во полиција дал шокантни изјави. Како што пишува српскиот портал „Ало“, Лука изјавил дека не ја ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерската средба во скратен формат, во состав на претседателите на СДСМ, ДУИ, ВМРО-ДПМНЕ и едно од крилата на Беса, Зоран Заев, Али Ахмети, Христијан Мицкоски ...
сите 275 | | | веќе видена

Тајландската воена влада сака да контролира како филмовите ќе го прикажуваат искушението на младите фудбалери и нивното херојско спасување од поплавената ...
сите 110 | | | веќе видена

Кристијано Роналдо ја прифати спогодбата, за затајување на данок во Шпанија доби две години условна затворска казна, а на Шпанија ќе и искешира 13,5 милиони ...
сите 217 | | | веќе видена

По четиричасовната средба на лидерите на четирите најголеми парти од која тие излегоа без да откријат многу детали, денеска ВМРО-ДПМНЕ соопшти дека останува ...
сите 250 | | | веќе видена

Судија на претходна постапка при Основен суд Скопје еден-Скопје постапувајќи по предлог на ОЈО Скопје за определување мерка притвор за осомничените Б.Б и С.Д ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Наташа Беквалац преплашена: Сопругот кој ја тепаше добил дозвола за оружје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: