Нејмар преговара со Јувентус?!

Се што се случува на трансфер пазарот на едно место – бидете во тек со се што е поврзано на трансфер пазарот! – Кутињо ги отпиша своите деца од школата од ...
| | веќе видена | слични

Фелипе Кутињо е на излезни врати од Барселона и после последните постапки на фудбалерот ќе биде навистина изненадување ако и наредната сезона го гледаме во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Според пишувањата на каталонскиот весник Спорт, лидерите на Барселона решиле да ги стават Иван Ракитиќ и Филипе Кутињо на продажба, целта е да се приберат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Мотивот на Заев за заштита на криминалот од „Рекет“ го знаеме. Сомнежите се дека тој и неговите структури се силно вплеткани во оваа криминална – октопод мрежа ...
сите 499 | | | веќе видена

Денеска кулминираше нервозата во ВМРО-ДПМНЕ. Фрчат лажни вести од белиот дворец, панични изјави, прес конфернции. Овие нервозни реакции доаѓаат во моменти кога ...
сите 356 | | | веќе видена

Ларис Гаисер, новинарот од Словенија кој на италијанскиот медиум „Ла верита“ објави снимки за аферата „Рекет“ за Пресинг ТВ најавил „завршен удар“, но не кажал ...
сите 116 | | | веќе видена

Од утре па сѐ до средината на следната недела во Македонија ќе преовладува сончево и топло време со максимални дневни температури до 38 тепени. Топлиот бран се ...
сите 208 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нејмар преговара со Јувентус?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: