Навивачите на Реал избраа: Го сакаат Клоп за тренер


2 копии

Пред неколку дена Зинедин Зидан ги изненади сите со својата одлука да замине од тренерското место на Реал Мадрид, па „кралевите“ интензивно бараат нов тренер ...
| | веќе видена | слични

Суперѕвездата на Пари Сен Жермен, Нејмар, најверојатно е согласен да направи трансфер во Реал Мадрид. Според пишувањата на шпанскиот весник „Ас“, Бразилецот ...
| | веќе видена | слични

Португалски „Record“ пред неколку дена објави информација дека Роналдо одлучил да замине од Реал, бидејќи Флорентино Перез не ни одговорил на неговото барање ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Актуелниот европски фудбалски шампион мадридски Реал му предложил нов договор на својот ас Кристијано Роналдо нов договор, пишува во саботата изданието Mundo ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Шпанија | Реал Мадрид му понидил на Роналдо нов договор кој детално е откриен во шпанското радио шок „Ел Партидазо“... Нејасно е дали Кристијано Роналдо ќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Британската премиерка Тереза ​​Меј изјави дека обидите на некои пратеници да го одложат излегувањето на земјата од ЕУ, користејќи парламентарни процедури, не ...
сите 181 | | | веќе видена

Се очекува утре пред полноќ да се гласа Законот за ратификација на Договорот од Преспа во грчкиот Парламент. Седницата започна уште вчера, а по жестоката ...
сите 108 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 131 | | | веќе видена

Во Општина Илинден продолжува традицијата, среќникот што го фати Богојавленскиот крст што свештениците од црквата „Свети Константин и Елена“ го положија во ...
сите 198 | | | веќе видена

Доколку не се случи нешто непредвидено, вечер или во текот на ноќта планирано е да се одржи гласањето. Иако беше најавувано како веројатно, сценариото Нова ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Навивачите на Реал избраа: Го сакаат Клоп за тренер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: