Нејмар објаснува: Не симулирам, побрз сум од противниците и мораат да ме фаулираат!

Најскапиот фудалер на светот, Нејмар во последните години, а особено на последниот Мундијал си направи имиџ на симулант, кој постојано паѓа при првиот контакт. ...
| | веќе видена | слични

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 207 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, денеска го прими претседателот на Големото национално собрание на Република Турција, Мустафа ...
сите 239 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нејмар објаснува: Не симулирам, побрз сум од противниците и мораат да ме фаулираат!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: