Возењето велосипед е добро за здравјето, но катастрофално за еден орган од вашето тело

Иако секоја физичка активност е одлична за здравјето и изгледот, сепак возењето велосипед може многу лошо да влијае на вашиот сек*уален живот. Резултатите од ...
| | веќе видена | слични

На социјалните мрежи денеска беше споделена фотографија од актуелниот германскиот министер за транспорт Андрејас Шојер кој чека воз како и сите други граѓани ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 163 | | | веќе видена

Од ВМРО-ДПМНЕ велат дека Зоран Заев продолжува со целосно редефинирање на Македонија. Велат дека откако ја избришал македонската историја, се откажа од ...
сите 223 | | | веќе видена

Павле Богоевски, кој си даде оставка од функцијата пратеник, по аферата со наводно нелегално нарачување масло од канабис, за болен член од семејството, во ...
сите 96 | | | веќе видена

Не сум херој. Тоа ми беше работа. Да не го направев тоа, ќе ми дадеа отказ. Како ќе најдев работа после тоа, рекол Олексиј Ананенко, еден од тројцата инженери ...
сите 77 | | | веќе видена

Народниот театар од Битола за претставата „Бакхи – краток преглед на распадот“ во режија на Игор Вук Торбица ги доби наградите за најдобра претстава и режија ...
сите 74 | | | веќе видена

Американската војска објавила видео снимка на која, како што се тврди, се гледа како иранската Револуционерна гарда отстранува мина која не експлодирала на ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Возењето велосипед е добро за здравјето, но катастрофално за еден орган од вашето тело

Од:
До кого (е-маил):
Порака: