Неделен хороскоп: За Рибата тајна љубов, за Бикот успешна недела


2 копии

Дали сте се запрашале која реченица ве опишува вас, според хороскопскиот знак? Забавувајте се и дознајте нешто повеќе за себе: ОВЕН „Викам гласно, но никој не ...
| | веќе видена | слични
4 копии

 Дали денешниот ден ќе ви донесе нови успеси или стари спомени? Што може да очекувате од овој ден? Дали ѕвездите ви се наклонети или ќе мора да се помачите за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски на прес-конференција соопшти дека денеска и официјално завршува обвинителската и политичката кариера на првиот ...
сите 482 | | | веќе видена

Oбвинитeлcтвoто во предиcтpaга ги поседувало снимките кои излегоа во јавноста за случајот „Рекет“, а дали тие ќе се користат како дoказ ќе одлучува Сyдcкиот ...
сите 131 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 189 | | | веќе видена

Нашиот состанок закажан за две недели, ќе го одложам за некое друго време, напиша претседателот на Твитер Претседателот на САД Доналд Трамп ја откажа ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Неделен хороскоп: За Рибата тајна љубов, за Бикот успешна недела

Од:
До кого (е-маил):
Порака: