Прашајте го нешто и Кевин, инаку нема да можам да заспијам (ВИДЕО)


4 копии
3 копии

Бостон Селтикс како никогаш во своето постоење се нема надминато и успеа да го прегази тимот на Кливленд Кавалирс. Иако целиот натпревар Кливленд Кавалирс беше ...
| | веќе видена | слични

Кливленд Кавалирс ја потврди доминацијата против Торонто Рапторс и во четвртиот меч, а со тоа успеа да се избори за четврто по ред конференциско финале на ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии
повеќе

Останато

-Спојувајќи ги религијата и хуманоста, тие денеска инспирираа голем број на кавадарчани да се вклучат во хуманитарната акција за помош на Малкиќ,  на која и е ...
сите 155 | | | веќе видена

И понатаму не стивнуваат реациите и најразлични трачеви и нови информации поврзани со секс скандалот на пејачката Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огњен ...
сите 216 | | | веќе видена

Одговорност за шверцескиот начин на кој СДСМ го објави Законот за двојазичност мора да има. Законот за двојазичност е штетен и ќе има несогледливи последици по ...
сите 383 | | | веќе видена

„Доколку (претседателот на Грција) Прокопис Павлопулос го потпише Преспанскиот договор кој не е потпишан од претседателот (на пјРМ) ќе учествува во уставно ...
сите 78 | | | веќе видена

Македонија е слободна, демократска и напредна држава, на чекор до полноправно членство во НАТО и ЕУ. Мицкоски, Бачев, и нивниот шеф Груевски не успеаја, ...
сите 189 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прашајте го нешто и Кевин, инаку нема да можам да заспијам (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: