Снимка на НАСА од Месечината која ќе ве остави без зборови (ВИДЕО)


Американска НАСА го откажала единствениот постоечки проект за развој на роботско возило за истражување на Месечината, иако претседателот Доналд Трамп вети ...
| | веќе видена | слични

"Неможам тоа да го докажм бидејќи би бил мртов, но тоа е логично бидејќи зошто американската влада би испумпала толку милијарди долари?"Се што сте слушнале за ...
| | веќе видена | слични

„Се што се слушнале за Месечината е лага“, тврди извесен поранешен пилот на ЦИА, Џон Лир, познат во круговите на теоретичарите на завери.Тој тврди дека открил ...
| | веќе видена | слични

„Сè што сте слушнале за Месечината е лага!", Вели поранешниот пилот на ЦИА Џон Лир, познат во кругот на теоретичарите на заговорот. Тој тврди дека открил ...
| | веќе видена | слични

Надворешниот Универзум сјае со светла маглина од рендгенски зраци кои стигнуваат на сите страни одеднаш. Но, доколку внимателно погледнете во таа маглина, ќе ...
| | веќе видена | слични

Останато

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Во 23 часот и 6 минути заврши рочиштето во Кривичниот суд за „крвавиот четврток". Во судскиот процес кој траеше 13 часа последен сведочеше актуелниот директор ...
сите 199 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 92 | | | веќе видена

Соопштение од Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајлоски денеска ...
сите 217 | | | веќе видена

Не постои држава на која што Уставот ѝ е подготвуван од соседите. Гласачите мора да ги знаат вистинските факти за да донесат правилна лична одлука на 30-ти ...
сите 124 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 45 | | | веќе видена

Успех за Овен, Бик се додворува на Близнаци, Ракот ужива со Скорпија, добри аспекти за Лав, Девица победува Риба, Терезија во љубов со Јарец, на Стрелецот ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Снимка на НАСА од Месечината која ќе ве остави без зборови (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: