ПРЕД ИЛИ ПОСЛЕ СЕКС: Мелита објави жешка фотографија со своето момче (ФОТО)

Погледнете каква фотографија објави познатата водителка Атрактивната водителка Мелита Ракичевиќ повеќе нема причина да го крие своето помладо момче , битолчанецот Виктор. И двајцата на своите социјални мрежи во последно време сè почесто објавуваат заеднички фотографии и тоа најчесто од нивните патувања. Овој пат Мелита на нејзиниот профил на Инстаграм објави жешка фотографија од која може само да претпоставуваме што се случило пред или после неа... I just want to hug you forever... A post shared by MELITA
| | веќе видена | слични

Поп-пејачката Наташа Беквалац дефинитивно живее живот „двесте на час“. Таа во последните три месеци успеа да се разведе, да си фати нов дечко, (повеќе информации можете да прочитате ТУКА ), да помине неколку романтични викенди со него и одмор на Ибица, од каде што објавуваше романтични статуси и фотографија на која шетаат фатени за раце (а за ова повеќе можете да се информирате ТУКА ), а штом се прибра дома, на ред е нејзината единица Хана , со која популарната пејачка копкаше во градината и, разбирливо, објави видевце на инстаграм-профилот.
| | веќе видена | слични

Модната блогерка Zorannah го прекрши своето правило и објави прва селфи фотографија со момчето Данијел Миличевиќ. Zorannah повеќе пати зборуваше за причините поради кои не го покажува во јавност своето момче, а од неодамна објави две фотографии на кои се гледа како го бодри Миличевиќ кој гостуваше на телевизија. Парот неодамна отпатува во Лас Вегас, од каде блогерката постави фотографија на која во образ го бакнува своето момче фудбалер.
| | веќе видена | слични

Познатата водителка знае како да и го привлече вниманието на јавноста Летниот одмор на познатата водителка Мелита Ракичевиќ официјално е започнат . Тоа најдобро се гледа по нејзините фотографии на социјалните мрежи, на кои може да се види дека таа веќе неколку недели ужива во благодатите на сончевите зраци . Првин беше на неколкудневен престој во една од најбогатите земји во светот - Дубаи , каде што друштво и правеше нејзиното момче, битолчанецот Виктор, а сега веќе неколку дена ужива во луксузните хотели кај нашиот јужен сосед. Мелита е позната по тоа што сака да се фотографира, па затоа на нејзините социјални мрежи може да се видат десетина фотографии на кои позира во најразлични костими за капење. Нормално, нема ништо лошо во тоа, а со оглед на тоа дека таа изгледа подобро од кога било , се надеваме дека и во текот на целото лето ќе нè чести со вакви фотографии (гледај долу). A post shared by MELITA
| | веќе видена | слични

Мелита неодамна се пофали дека има ново момче, па постојано прикачува заеднички фотографии на Инстаграм профилот. Пред неколку дена таа постираше фотографија на која се прегрнати и прават селфи. Под фотографијата напиша: Сакам да те прегрнувам засекогаш.
| | веќе видена | слични

Поп-пејачката Наташа Беквалац го продолжи одморот на Ибица. Имено, требало вчера да се врати во Белград, но на својот омилен остров на забавата ќе остане до следната недела. Денес објави фотографија на која со новото момче Лука Лакузиќ се држи за рака, порачувајќи: „Срцето го сака тоа што го сака“. Наташа и Лука се во љубовна врска веќе два месеца, а романсата ја почнаа непосредно по нејзиниот ненадеен развод со Љуба Јовановиќ. Пејачката дури денес објави заедничка фотка со новиот избраник.
| | веќе видена | слични

Наташа Беквалац моментално ужива со своето момче на Ибица, од каде сподели нивна заедничка фотографија. Парот кој врската ја започна кратко после разводот на пејачката од Љуба Јовановиќ, папараците ги фотографираа неколку пати заедно, но Наташа заеднички фотографии со нејзиното момче не објавуваше. До сега. На Инстаграм постираше фотографија на која се фотографирани додека се држат за раце, а Беквалац под сликата напиша - Срцето го сака тоа што го сака, што е и наслов на песната на Селена Гомез.
| | веќе видена | слични

Останато

Дали процесот за името е пред нова пречка – што значи изјавата на екс-министерот Никос Коѕијас дека нацрт-амандманот на членот 49 од Уставот, предложен од ...
сите 173 | | | веќе видена

Ова го истакна градоначалникот на општина Гостивар, Арбен Таравари на прес конференција посветена на трагичниот настан во кој средношколка го загуби животот. ...
сите 141 | | | веќе видена

Во атарот на селото Негорци, во близина на Невропсихијатриската болница, ќе се гради стационар за бездомни животни во општина Гевгелија, е договорено денеска ...
сите 73 | | | веќе видена

СЈО има одврзани раце до крај да го истера случајот „Империја“, односно по отворената истрага набрзо можат да поднесе и обвинение, бидејќи не им е истечен ...
сите 211 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 70 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПРЕД ИЛИ ПОСЛЕ СЕКС: Мелита објави жешка фотографија со своето момче (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: