Настинка или грип? Природен рецепт против болно грло и затнат нос

Солената вода се користи како природно средство против некои непријатни појави, како што се воспаление на грло и затнат нос. Доколку имате воспаление на грло, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Потребни состојки: 1 јаболко 1 стапче цимет (или 1 лажичка цимет во прав 2 литра зовриена вода, оладена Начин на подготовка: Исечкајте го јаболкото на ситни ...
| | веќе видена | слични

Состојки: 1 големо јапонско јаболко 1 банана 2 киви вода по потреба Ставете сè во блендер, а потоа додавајте малку по малку вода додека не ја добиете саканата ...
| | веќе видена | слични

Чистењето на рерната е една од најомразените работи. Но, една домаќинка открива генијална финта со која ги исчистила решетките од рерната без рибање, а потоа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претставник на извршната власт, ниско во хиерархија, денес призна дека знаел дека ќе има истрага уште таа пред да почне во ЈО.... А замислете што знаат тие ...
сите 332 | | | веќе видена

Иако сериозните мажи покрај себе сигурно сакаат амбициозна и зрела партнерка, повеќето од нив стравуваат од жените кои се родени во овој хороскопски знак. ...
сите 41 | | | веќе видена

Адвокатката на Катица Јанева, Ирена Фрчкоска во вечерашното гостување во емисијата 360 Степени најави дека одбраната најверојатно ќе бара снимките кои ги ...
сите 256 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска беше во посета на Свети Николе. Преубав град, но со малку останата надеж дека може да биде подобро, вели ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Настинка или грип? Природен рецепт против болно грло и затнат нос

Од:
До кого (е-маил):
Порака: