Наставничка признала дека повеќе пати имала секс со 13- годишен ученик (ВИДЕО)

Поранешната наставничка во основното училиште во градот Гудјиар во американската држава Аризона призна дека имала интимни односи подолго време со 13 годишен ...
| | веќе видена | слични

Некои наставници не сакаат да ги видат на час, други им дозволуваат на учениците понекогаш да ги користат, но не постои ученик кој не користел мобилен телефон ...
| | веќе видена | слични

Останато

Продолжуваме со посетите низ Република Македонија. Денес сме во Крива Паланка, остваривме средба со неколку стопанственици, ги посетивме нивните фабрики ...
сите 258 | | | веќе видена

Најтиражниот весник во Израел „Haaretz“ објави вест поврзана со првиот еврејски министер во Македонија која беше отпуштена откако го користеше старото име на ...
сите 330 | | | веќе видена

- Помина речиси цела недела, а Зоран Заев и Вице Заев молчат и не кажуваат што разговарале со обвинетата Катица Јанева и со веќе осудениот Милески-Кичевскиот. ...
сите 166 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 118 | | | веќе видена

Гласачите од општините Дебар и Маврово-Ростуше наместо во шестата сега ќе припаѓаат во петата Изборна единица со измените на Избирачкиот список кои беа усвоени ...
сите 34 | | | веќе видена

Пратеничкиот состав на СДСМ и коалицијата во Собранието на Република Македонија, работеше посветено и за само три години, донесе низа историски одлуки кои ја ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Наставничка признала дека повеќе пати имала секс со 13- годишен ученик (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: