Сите насловни кои тврдат дека Лејди Гага и Бредли Купер живеат заедно и очекуваат дете


 Гласините за Лејди Гага и Бредли Купер не престануваат, а странските медиуми шпекулираат дека тие веќе живеат заедно и очекуваат заедничко дете. За хемијата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вестите за Лејди Гага и Бредли Купер не престануваат. По доделувањето на „Оскарите“, во медиумите се појавија вести дека наводно меѓу Гага и Купер има нешто ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Лејди Гага и Бредли Купер не се симнуваат од насловните страници на весниците и на таблоидите. Светските портали упорно пишуваат дека Гага е главната причина ...
| | веќе видена | слични

Странските медиуми со месеци наназад зборуваат за тоа дека 33 годишната пејачка Лејди Гага и 44 годишниот Бредли Купер се во врска, а во прилог на ова тврдење ...
| | веќе видена | слични

На Денот на независноста, 4ти јули, топ моделот Ирина Шаик постираше фотографија на Инстаграм. Фановите на оваа фотографија гледаат порака за Бредли Купер. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пратеникот Артан Груби во име на ДУИ побара наследникот на Катица Јанева како шеф на Специјалното јавно обвинителство да биде веднаш одбран од Советот на јавни ...
сите 179 | | | веќе видена

Обвинителката Вилма Русковска не знае каде е специјалната обвинителка Катица Јанева, која минатата недела поднесе неотповиклива оставка, а неколку часа подоцна ...
сите 327 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска изјави дека неговата задача, во рамки на надлежностие што ги има, е да ја намали поларизацијата во општеството. Порача ...
сите 143 | | | веќе видена

„ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски мора да покажат одговорност пред државата и граѓаните и заеднички да допринесеме во воспоставувањето на правдата и правната ...
сите 174 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сите насловни кои тврдат дека Лејди Гага и Бредли Купер живеат заедно и очекуваат дете

Од:
До кого (е-маил):
Порака: