Перверзен провод на македонската фолкерка: Додека „мешаше“ и излезе брадавицата, а потоа среде дискотека ја погали по градите другарка и (ФОТО)


Македонската фолкерка со српско потекло и бугарска адреса на престој Марина Тошиќ е позната по својата слобода на однесување на јавни места. Откако се обиде во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Се чини дека наредната сезона на „Ѕвездите на Гранд“ нема да биде во ист состав.Имено, Марија Шерифовиќ открила дека е многу уморна од натпреварувањето, па ...
| | веќе видена | слични

Во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ како дел од жирито имаме прилика да ги гледаме Марија Шерифовиќ, Јелена Карлеуша, Драган Стојковиќ Босанац, ...
| | веќе видена | слични

Во регионалните музички шоуа како што се „Ѕвездите на Гранд“, „Никогаш не е доцна“, „Пинкови ѕвезди“, „Неки нови клинци“ имаме прилика да гледаме разни ...
| | веќе видена | слични

Редовно ве информираме за успесите на нашите кандидати во „Ѕвездите на Гранд“. Тие заедно со своите ментори се подготвуваат за музичкото шоу и од круг во круг ...
| | веќе видена | слични

Му се израдуваа ситеМузичар и композитор, Драган Стојковиќ Босанац, после пауза поради операција се вратил на снимање на музичкото натпреварување. Саша Поповиќ ...
| | веќе видена | слични

Во најновото издание на „Ѕвездите на Гранд“, во дуелите меѓу кандидатите беа и четворица Македонци: Огнен Здравковски, Мартинијан Кириловски, Стефан ...
| | веќе видена | слични

Драган Стојковиќ Босанац поради операција на срцето беше отсутен од снимањата на „Ѕвездите на Гранд“, поточно тој учествуваше од својот стан. Меѓутоа, по ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јелена Карлеуша на големо ги спрема своите кандидати за петтиот круг во „Ѕвездите на Гранд“, а нејзин фаворит е нашиот Филип Пецовски за кого во повеќе наврати ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Новите аудио разговори кои денеска беа објавени на „Јутуб“ на кои се слуша како глас кој наликува на бизнисменот Орце Камчев не се во доказите за ...
сите 683 | | | веќе видена

Полицијата уапсила десет лица утринава на повеќе локации во Ѓорче Петров, Арачиново, Грчец, Чаир, Визбегово, Бардовци, Студеничани и Центар, а дел од уапсените ...
сите 174 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 489 | | | веќе видена

Денес караванот „Обнова на Македонија“ се наоѓа во Дебар на отворени и директни средби и разговори со граѓаните на Дебар и жителите на околните села. Токму ...
сите 242 | | | веќе видена

Додека енергијата на Месечината во Овен се движи директно, се движиме во квадратот на Сонцето и Нептун, што ни дава сосема поинаква насока. Затоа и ...
сите 140 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев најави ревидирање на Законот за јазици во согласност со забелешките на Венецијанската комисија. „Законот за јазици ќе биде ревидиран, а ...
сите 99 | | | веќе видена

„СДСМ и министерот за внатрешни Спасовски се вплеткаа во сопствената мрежа и лицемерие.Вчера министерот за внатрешни Оливер Спасовски изјави дека влегол во ...
сите 70 | | | веќе видена

Кумановец на возраст од 28 години е повреден и пренесен во болница, откако во неговиот дом во селото Доброшане експлодирала плинска боца.Како што информираат ...
сите 135 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Перверзен провод на македонската фолкерка: Додека „мешаше“ и излезе брадавицата, а потоа среде дискотека ја погали по градите другарка и (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: