Народна банка има потреба од 68.000 парчиња чоколади и 440 цвеќиња

4 копии

Од Народната банка на Република Македонија денеска појаснуваат дека набавките на млечни чоколади и цветни аранжмани за потребите на банката не се новитет и ...
| | веќе видена | слични

НБРМ испрати појаснување на објавениот текст за набавка на млечни чоколади, букети и венец.„Ве известуваме дека набавките на млечни чоколади и на цвеќе и ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии
8 копии

Останато

Десетиците лажни вести и пропагандни елементи, особено на социјалните мрежи, но и во дел од медиумите кои имаат голема публика во Македонија, се поклопија со ...
сите 242 | | | веќе видена

Популарноста на францускиот претседател Емануел Макрон драстично падна овој месец, покажаа резултатите на најновата анкета. Како што наведува Ројтерс ова ...
сите 46 | | | веќе видена

Во Кичево се одржа трибина на тема „Што е референдум и зошто треба да се гласа“, кои се последиците по земјава ако референдумот биде неуспешен, каде се младите ...
сите 37 | | | веќе видена

На првиот ден од неделата што завршува со референдум , министерот за надворешни работи Никола Димитров на прес конференција во Владата преку табли со напишани ...
сите 39 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Народна банка има потреба од 68.000 парчиња чоколади и 440 цвеќиња

Од:
До кого (е-маил):
Порака: