Црквата им го поништи бракот по десет години: Кој е првиот сопруг на Данијела Мартиновиќ

2 копии

Нивната љубовна приказна која трае повеќе од 12 години е секогаш интересна за јавноста. Хрватските пејачи Данијела Мартиновиќ и Петар Грашо иако долги години ...
| | веќе видена | слични

На почетокот од 2 000 година популарни беа сплавовите, а таму најчесто настапуваше популарната пејачка Данијела Враниќ. Данијела знаеше како да ја заинтегрира ...
| | веќе видена | слични

Хрватските пејачи Данијела Мартиновиќ и Петар Грашо иако долги години живеат заедно, сѐ уште не се во брак. Но, малкумина знаат дека Данијела зад себе има еден ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 229 | | | веќе видена

Пробниот попис на населението, становите и домаќинствата во 13 општини во земјава, помеѓу кои се по два пописни круга во Прилеп и во Општина Долнени започна ...
сите 182 | | | веќе видена

Големата популарност на серијата „Чернобил“ повторно фрли светло на најголемата нуклеарна катастрофа во историјата. Голем број туристи почнаа да го посетуваат ...
сите 81 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев, анализирајќи ја ситуацијата по средбата на премиерот Зоран Заев и канцеларката Ангела Меркел во Берлин, ...
сите 185 | | | веќе видена

Со претставата „Странци“ на Драмски театар од Скопје вечер завршува официјалната програма на 54. Македонски театарски фестивал „Војдан Чернодрински“ во Прилеп. ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Црквата им го поништи бракот по десет години: Кој е првиот сопруг на Данијела Мартиновиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: