Наполи ја соопшти цената за Кулибали и… ги одби сите заинтересирани


Калиду Кулибали е еден од најбараните дефанзивци на пазарот, но неговата цена тешко дека може некој да ја прифати. Кулибали во последниве сезони се разви во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Како што пишува „Kicker“, Озан Кабак донесе одлука. Талентираниот турски дефанзивец во јануари пристигна во редовите на Штутгарт, но кога испаднаа во понискиот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во интервју за „Радио слободна Европа“ посочи дека во програмата „Обнова на Македонија“ се што е пишано ќе се ...
сите 409 | | | веќе видена

Најавувам четврти сет мерки и сите пезионери кои примаат пензија до 15.000 денари и неактивните баратели на работа, што се пријавуваат на шест месеци, ќе ...
сите 187 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Наполи ја соопшти цената за Кулибали и… ги одби сите заинтересирани

Од:
До кого (е-маил):
Порака: